Internet. Znajomości, rozrywka, hobby, praca

Wydawnictwo: Nakom
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
LubimyCzytać

Życie towarzyskie w sieciEmerytura to doskonały czas na rozwijanie własnych zainteresowań, intensywne życie towarzyskie i robienie tych wszystkich rzeczy, na które wcześniej brakowało ci czasu. Opanowanie podstaw obsługi komputera i swobodne poruszanie się w wirtualnym (internetowym) świecie nie jest trudne. Wystarczy odrobina samozaparcia, komputer, chęć do nauki - a możesz odmienić swoje życie!Internet staje się coraz popularniejszym narzędziem, za pomocą którego można nie tylko znaleźć wiele pożytecznych informacji i zwyczajnie ułatwić sobie codzienne życie, ale także dotrzeć do miejsc i osób z pozoru niedostępnych. Internet bowiem nie ma granic! Jeżeli doskwiera ci samotność albo po prostu chciałbyś poznać nowe osoby o podobnych zainteresowaniach i gustach, to ta książka jest dla ciebie! Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak rozpocząć pracę z komputerem i bezpiecznie surfować po Internecie. Nauczysz się korzystać z poczty elektronicznej i komunikować się z innymi użytkownikami. Poznasz też, jak wyszukać interesujące cię informacje albo wypowiadać się na forach, czatach, blogach i w grupach dyskusyjnych.*Życie towarzyskie - nawiązuj nowe znajomości, korzystając z Internetu, odszukaj dawnych kolegów lub zacieśnij dotychczasowe przyjaźnie*Rozrywka - postaw na dobrą zabawę i rozwijaj swoje hobby*Aktywność - załóż własną firmę lub pracuj w wolontariacie*Grupy wsparcia - korzystaj z doświadczeń innych, pomagaj potrzebującym*Dokształcaj się - korzystaj z bogactwa kursów online i zdobądź nowe umiejętności*Randkuj w sieci, czatuj, wymieniaj poglądy*Bądź w stałym kontakcie z bliskimi i znajomymi!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

jakub | 2016-06-18
Przeczytana: 14 kwietnia 2016

polecam wszystkie strony pokazane w tej książce jak się zalogować jak wyszukiwać darmowe gry polecam