Szaszłyk i kebab. Sprawdzone przepisy

Wydawnictwo: Olimp Media
LubimyCzytać

Prezentujemy zestaw przepisów na niezwykle popularne w naszym kraju szaszłyki i kebaby – te wywodzące się z kuchni orientalnej specjały można zrobić na mnóstwo sposobów.Dowiesz się, jak przyrządzić m.in.: szaszłyki drobiowe z brzoskwiniami, koftę, szisz kebeb, döner kebab, szaszłyki z łososia i ananasa oraz szaszłyki z krewetek.Książkę uzupełniają receptury na sosy, które wyśmienicie podkreślą smak przyrządzanych szaszłyków i kebabów, np. tzatziki czy barbecue.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!