Mistrzostwa Europy Polska-Ukraina 2012. Vademecum kibica

Wydawnictwo: AKA Oficyna
LubimyCzytać

W tej książce znajdziesz:* historię piłki nożnej w zarysie;* kalendarium rozgrywek ME 2012;* krótką historię dotychczasowych ME;* zestawienie finalistów i medalistów ME 1960 - 2012;* najlepszych strzelców ME 1960 - 2008;* historię eliminacji do ME 2012;* prezentację stadionów i miast organizatorów mistrzostw;* składy reprezentacji;* harmonogram mistrzostw;* historię reprezentacji Polski w zarysie;* zdjęcia polskich zawodników.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!