Wyspy Greckie. Przewodnik + mapa drogowa

Wydawnictwo: Pascal
LubimyCzytać

Słoneczne plaże, bajeczne krajobrazy, malownicze zakątki i fascynujące zabytki - wyspy greckie urzekają każdego. Każda z 3050 greckich wysp we wschodniej części Morza Śródziemnego - od Wysp Jońskich po Cyklady, od Krety aż po Sporady - skąpana jest w słonecznym blasku. Delikatny wschód słońca na Korfu, jego blask w południe na Chios i spektakularny zachód na tle lazurowego morza na Santorynie wprost oszałamiają zmysły.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!