Dieta kobiety pracującej

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
837377243X
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Obecne tempo życia sprawia, że kobiety zapominają o zasadach prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej. Aby ułatwić życie pracującym kobietom i przypomnieć zasady racjonalnego odżywiania, autorka przedstawia propozycje posiłków na pierwsze i drugie śniadanie, obiad wraz z podwieczorkiem oraz kolację, które wspomogą organizm, dostarczą niezbędnych soli mineralnych i witamin, a jednocześnie nie spowodują przyrostu wagi.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!