Polska 1944/45-1989. Studia i materiały. Tom 11

Wydawnictwo: Neriton
historia
LubimyCzytać

,,W niniejszy artykule przedstawiono akta biur listów centralnych instytucji partyjnych i państwowych jako źródło do badań nad rzeczywistością oraz życiem codziennym PRL-u. Podstawę źródłową przeprowadzonych badań stanowią materiały archiwalne zawierające listy oraz ich fragmenty, adresowane przed laty do centralnych instytucji partyjnych i państwowych, a także powstałe na ich podstawie opracowania."(Ze wstępu)

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!