Aniołowie nasi przyjaciele

Wydawnictwo: Petrus
9788377202326
religia
LubimyCzytać

Twój Anioł Stróż jest ciągle przy Tobie, daje Ci natchnienia i oświeca Cię, abyś, wypełniając Boże przykazania, kochał Chrystusa i trwał w jedności z Nim. Jak kochający starsi bracia i siostry z czułością opiekują się swym młodszym rodzeństwem, tak Aniołowie, nasi starsi bracia, a zwłaszcza Twój Anioł Stróż, wspierany przez całą wspólnotę anielską, z tkliwą dobrocią i miłością ukazuje ci właściwą drogę, prowadzi do Boga i broni przed zasadzkami szatana. Razem, z nimi tworzymy jedną Rodzinę Bożą. Zaprzyjaźnij się ze swoim Aniołem Stróżem! Często mów mu, że go kochasz i proś, aby cię uczył kochać Boga. Powtarzaj: O mój Jezu kocham Cię i w Tobie kocham wszystkich Aniołów i ludzi! Radością naszą i Aniołów jest kochać Boga, który jest źródłem naszego życia, miłości i szczęścia. Przyzywaj często Anioła Stróża, zapraszaj go do swych zajęć i prac, dziękuj mu i ciesz się, że już teraz, a później w wieczności z nim, z wszytkami Aniołami i Świętymi będziesz wysławiał Chrystusa, a przez Niego Ojca w Duchu Świętym. Ta książka pomoże ci w tym.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!