Po omacku

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Mąż Nory Michaelson zginął w wypadku drogowym. A drugim ciosem od życia było zastawienie polisy ubezpieczeniowej pod upadłą firmę Jacka. Dla Nory i jej jedenastoletniego syna, Jasona to były koszmarne wiadomości. Ale nie tak koszmarne jak to, co miało przyjść później, pewnego jesiennego popołudnia... Choć pierwotnie wydawało się, że żądania dziwnych osobników przybyłych z mało kulturalną wizytą t

Henioo | 2013-09-17
Przeczytana: grudzień 2011

Nora Michaelson, młoda wdowa, mieszka z synkiem w małym amerykańskim miasteczku, na Południu. Przyjaźni się z czarnoskórym Edwardem Bishopem, który opiekuje się synem Nory, gdy ta jest w pracy.
Pewnego dnia ich spokój zakłóca banda, która szuka czegoś, co wspólnie ukradli wspólnie z mężem Nory.
Bandyci mordują Edwarda.
W sumie, to dla Nory i jej synka, wszystko się dobrze kończy dzięki temu, że bandyci okazali się amatorami...
Taka sobie, czytałem lepsze.

Ka- | 2012-08-04
Przeczytana: 2012 rok

Język poszczególnych bohaterów nie jest spersonalizowany. Zachowanie bohaterów irytowało mnie, a niektóre reakcje czy wypowiedzi(jak w przypadku 11-letniego chłopca) wydawały mi się mało realistyczne.

Anksunamun | 2016-07-15
Przeczytana: kwiecień 2013