Słodkie i zdrowe czyli desery, które możesz jeść codziennie

Wydawnictwo: Zwierciadło
LubimyCzytać

Uwielbiasz słodycze? Twoje marzenie to smakołyki, które można jeść bez wyrzutów sumienia? Zapewniające rozkosz dla podniebienia przekąski to nie mit. I dowodem na to jest cała zawartość tej książki – 60 przepisów na desery, które uszczęśliwią Twoje kubki smakowe. Jeśli nie możesz żyć bez słodkości, często sięgasz po słodkie co-nieco i potem dręczą cię wyrzuty sumienia, jeśli wydaje ci się, iż...

Jeśli nie możesz żyć bez słodkości, często sięgasz po słodkie co-nieco i potem dręczą cię wyrzuty sumienia, jeśli wydaje ci się, iż coś takiego jak zdrowe słodycze po prostu nie istnieje, a to co zdrowe nie może być przecież równocześnie smaczne – jesteś w błędzie! Nie musisz odmawiać sobie słodkiego smaku. Łakocie nie tylko mogą, a wręcz powinny znaleźć się w codziennym menu. Jedz je bez poczucia winy – to może wyjść Ci na zdrowie!

źródło opisu: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/

źródło okładki: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/

kryminalnakuchnia | 2016-05-20
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Kuchnia

Macie już dość książek kucharskich, gdzie autor zasypuję Wasze mózgi kolejnymi przepisami gdzie przygotowanie wymyślonych przez nich potraw graniczy z cudem?
Macie już dość książek kucharskich, w których autorzy wykorzystują składniki, o których istnieniu nie mieliście pojęcia, a ich zakup prowadzi do nadszarpnięcia znacznej części dziennego domowego budżetu, przeznaczonego na konsumpcję?
W książce Moniki Mrozowskiej znjajdziecie nie tylko wyśmienite przepisy na ciasta czy ciasteczka.
W tej książce znajdziecie również proste i szybkie przepisy na zdrowe łakocie.
Własnie czegoś takiego było mi trzeba.
Jeśli uwielbiacie słodycze tak jak ja,to ta książka jest zdecydowanie dla Was.