Bądź boska. Osobista stylistka radzi

Bądź boska. Osobista stylistka radzi
978-83-7758-264-0
styl, moda, kobieta
poradniki

Bądź boska to poradnik, który powstał po to, byś mogła pokochać ubrania, czuć się w nich świetnie, doskonale wyglądać i podkreślać codzienność tym, co masz na sobie. Oparty na autorskim systemie polskich sylwetek udowadnia, że styl to kwestia proporcji a nie rozmiaru. Nauczysz się, jak mądrze kupować i zarządzać swoją szafą według zasad piramidy prawidłowego ubierania się. Znajdziesz też wskazówki, jak wyglądać dobrze w jesieni życia i jak skomponować szafę przyszłej mamy. Autorka zdradza tajniki specjalistek od zakupów po to, by każda kobieta, w każdym wieku wyglądała i czuła się jak gwiazda swojego życia.

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11477

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11477

asiula1000 | 2016-05-13
Przeczytana: 27 stycznia 2016

Nie ma w tym poradniku nic odkrywczego, jest po prostu wszystko, co wiemy. Mamy w domu lustra, więc dokładnie widzimy w czym nam do twarzy, a w czym nie - jeśli chodzi o kolory i fasony.
Rozpisać koło z kolorystyką najlepszą dla brunetek czy blondynek? nic trudnego!
Gorzej, znaleźć te kolory w sklepach, na odpowiedniej jakości tkaninach.
Jagodowa sukienka? Kanarkowa spódnica? Kobaltowa marynarka w odpowiednim kroju? Marzenia.
Żałuję, wydanych na książkę pieniędzy. Rozczarowanie radami ogromne.
Ale cóż, opierałam się na znalezionych w sieci opiniach, a znalazlam pozytywne... Negatywnych nie chciałam widzieć.

Justyna | 2014-09-08
Przeczytana: 17 grudnia 2012

Książka raczej skierowana do kobiet, które nie znają się na modzie i nie mają pojęcia o swojej garderobie czy sylwetce. Mimo, iż te tematy są mi dobrze znane to książkę przeczytałam z chęcią i czasem do niej wracam mając dylemat czy kupić dany ciuch. Przypominam sobie wówczas co autorka polecała dla mojej figury.

Sosnowaigielka | 2015-03-27

Doskonała książka, powinna pojawić się w każdym domu. Jeśli planujesz zakupy ubraniowe- weź ją ze sobą. Jeśli chcesz przeglądać szafę- przymocuj ją do drzwi, jeśli chcesz kobiecie podpowiedzieć, jak powinna się ubierać-kup jej tą książkę, a być może stanie się boska.

Happywoman | 2015-07-30
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 27 lipca 2015

Kompendium jak kompendium. Nic odkrywczego tu nie ma, czego nie znajdzie się w internecie.

LinaLenko | 2013-01-29
Przeczytana: 29 stycznia 2013

Niezwykle podobała mi się ta książka. Dała nowe tchnienie w myślenie o stroju i o sobie. Dobrze napisana, dużo sztuczek i wskazówek. Ja bym chciała więcej porad dotyczących każdej z kobiecych figur, ale narawdę książka daje radę. Teraz chętnie bym przeczytała jeszcze jeden tytuł z tej dziedziny tj. "Ubierz się w uśmiech".

Świetna książka napisana przez Polkę dla Polek - Pani Monika ma w sobie sporo pokory, której na mój gust brakuje brakuje Trinny i Susannah (one w moim odczuciu uważają że zjadły wszystkie rozumy). Pani Monika jest skromna i profesjonalna. Bardzo miłe chwile spędzone nad tą książką. Jeden z najbardziej trafionych prezentów jakie w życiu dostałam - warta żeby mieć w biblioteczce

Monika | 2017-07-24
olija21 | 2017-01-03