Toradora! #7

Wydawnictwo: Studio JG
Toradora!
komiksy
dehira

Ma wzrok seryjnego mordercy, ale poza tym Ryuuji Takasu jest najzwyklejszym uczniem drugiej klasy liceum. Jego życie ulega drastycznej zmianie po niefortunnym spotkaniu z niziutką, lecz groźną niczym bestia Taigą Aisaką, znaną jako "Tyci Tygrys". Kiedy Ryuuji poznaje jej sekret, oboje zawiązują sojusz, mający pomóc im w zdobyciu obiektów ich westchnień. Dobiega końca pełen wzlotów i upadków...

Dobiega końca pełen wzlotów i upadków szkolny festiwal. Za to zbliżające się wybory przewodniczącego samorządu wywracają całą szkołę do góry nogami. Odbija nawet Kitamurze, zastępcy obecnej przewodniczącej, wzorowemu uczniowi, a zarazem najlepszemu przyjacielowi Ryuujiego! Wśród tego całego zamieszania rusza kampania wyborcza...

źródło opisu: Studio JG, 2015

źródło okładki: www.studiojg.pl

Anezka | 2019-06-26
Na półkach: Przeczytane, Manga, Wymienione, 2019
Przeczytana: 26 czerwca 2019

Manga nie została zakończona. Nadal jest wydawana, i choć po sieci krąży 8 tom, wydawnictwo nie kwapi się do jego wydania. Jak ja nienawidzę niezakończonych serii!!
Ten tom się tak dziwnie kończy. Urwany w środku rozmowy, niby sytuacja się wyjaśniła, ale główny wątek nadal zostaje niewyjaśniony.