Przekleństwo siedemnastej wiosny tom 2

Tłumaczenie: Bartosz Madziar
Cykl: Przekleństwo siedemnastej wiosny (tom 2)
Wydawnictwo: Ringo Ame
過ぎる十七の春
manga, horror, dramat
komiksy
Dejikos

Nagła przemiana kuzyna, samobójstwo ciotki, utrata ogniska domowego – wszystko z powodu tej jednej nocy. Coś nawiedziło dom i opętało duszę Takashiego. A lada chwila chłopak skończy siedemnaście lat…

źródło opisu: Ringo Ame, 2014

źródło okładki: http://ringoame.pl

Anezka | 2018-07-08
Na półkach: Przeczytane, Manga, Sprzedane, 2018
Przeczytana: 08 lipca 2018

Pierwszy tom był nędzny, drugi już ciekawszy, szczególnie zakończenie -rozwiązanie zagadki.

kaliope | 2018-03-04

Naprawdę druga część tej mangi jest potwornie interesująca. Momentami dość przeraża (na przykład krew na oknie...), ale czytając ją po prostu nie mogłam się oderwać. Fabuła jest naprawdę ciekawa, tylko chwilami musiałam czytać wypowiedzi kilkakrotnie, żeby upewnić się, czy na pewno dobrze zrozumiałam, o co chodzi. Szczerze polecam ;)

Laruu | 2015-07-09
Na półkach: Przeczytane, Mangi, ∞ 2015 ∞
Przeczytana: 09 lipca 2015

Genialny thriller, niezwykle trzyma w napięciu, oszczędna, ale ładna kreska, polecam. :)

Kuechia | 2015-02-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi

W porównaniu z poprzednim tomikiem ten był o wiele lepszy. Wszystko zaczynało nabierać sensu. Z każdą przewróconą kartką tłumaczyły się kolejne zjawiska i niezrozumiałości z pierwszego tomu. Jak i poprzedni ten również wprawiał w tajemniczy nastrój, jednak nie zgadzam cię co do gatunku: horror. Nawet odrobinę mnie nie przestraszyło. Kończąc tą książkę rozczarowałam się. I tylko i wyłącznie z tego powodu, że to koniec.