poezja
Grzechoteczka

źródło okładki: http://www.topos.com.pl/

| 2016-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2016

Każdy autor w swojej twórczości wyraża, czy tego chce czy nie chce swoje poglądy, i tak jest w tym przypadku. Oczywiście ma do tego prawo, bo przecież jesteśmy różni (ale równi:)) i każdy może mieć swoje poglądy i spojrzenie na świat. Jednak jak dla mnie za dużo w tym tomiku religijności, martyrologii i tej "prawdziwej" Polski o twarzy zwróconej w prawą stronę bo tylko taka jest szczera i prawdziwa a ta na lewo - zła. Ostatnie wiersze jakoś ratują całość dlatego 2 gwiazdki.

Grzechoteczka | 2015-11-03
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poezja

/Uwaga na marginesie/ Pierwsze dwie trzeci bardzo słabe, dopiero garść ostatnich wierszy, tych ostatnich, trochę ratuje. Ale niestety oceniamy całość.