Hammer's Fall

Cykl: The Breakers’ Bad Boys (tom 1)
Wydawnictwo: Evernight Publishing
Hammer's Fall
angielski
Madeline

Jared “Hammer” Caufield is a former Army Ranger and retired professional MMA champion that had to give up his fighting career due to a knee injury. He is a bad boy through and through, but that doesn’t stop him from craving the sweet little bakery owner, even though he knows she is too good for him… Bakery owner, Kalista Redford, is a woman who has had a difficult past. She has always...

Bakery owner, Kalista Redford, is a woman who has had a difficult past. She has always struggled with her self-esteem, and her last breakup hasn’t done anything to help improve her opinion of herself. When Kalista finds herself pursued by the dark and dangerous man she has secretly dreamed about, will she be able to follow her heart or will past insecurities threaten to ruin her chance at true love?

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/21454270-hammer-s-fall

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/21454270-hammer-s-fall

amar74 | 2019-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2019

o matko co to było?!! Po stokroć wielkie NIE.

gosiuloch | 2019-01-07

Ostatnimi czasy miałam poważny problem z doborem dla siebie czegoś do czytania, dopóki nie trafiłam na Hammer's fall. Od samego początku książka mnie wciągnęła i nie mogłam się od niej oderwać. Raz było mi gorąco i serce piekielnie tłukło mi się w piersi by za chwilę czytać z wypiekami na twarzy dalsze sceny. Fabuła może wydawać się prosta... On były komandos i zawodnik MMA i Ona - delikatna i słodka dziewczyna z cukierni - szybka miłość, trochę seksu i na tym koniec. Jednak nie w tym wypadku. Przyznaję, że fabuła szybko poleciała do przodu jednak było interesująco i ciekawił mnie rozwój wydarzeń. Na dodatek mam słabość do tak silnych, męskich, opiekuńczych i słodkich mężczyzn jak Jared. Ten mężczyzna był pewny siebie i wiedział czego chce, a chciał Kalisty :) Gorąco polecam tą książkę i pewnie jeszcze do niej wrócę.

qqqaniaqqq | 2018-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2018

mniam :)

Shemmer | 2018-10-06
Na półkach: Przeczytane, E-czytane

Jak leciało intro do „Atomówek”? „Cukier, słodkości i różne śliczności”? I w gruncie rzeczy macie podsumowaną całą opowieść pod tytułem Hammer’s Fall. To była historia tego typu, którą czyta się pod kocykiem na rozgrzanie. Lektura przyprawia cię o uśmiech, ale w końcu on jednak może zniknąć, gdyż co za dużo, to nie zdrowo...
A cała recenzja już na blogu!

tylkojego095 | 2018-08-10
Przeczytana: 09 sierpnia 2018

Akcja toczy się bardzo szybko i przez to mam wrażenie jakby to było niemożliwe..
Zerwanie, BAM nowy chłopak, BAM gorący seks, BAM zaręczyny, BAM ślub..:D
Ogólnie historia ciekawa i zdecydowanie na leniwy wieczór :))
Dużym + jest jaskiniowe zachowanie Jareda ^^
Polecam!

123kaja | 2018-02-07
Na półkach: Przeczytane, 2018

15/2018

skorupka | 2017-09-23
Na półkach: Przeczytane, Jest

Ogólnie, mimo że książka ta nie jest fabułą z „wyższej półki”, to była przyjemna … na kilka godzin można było zająć czymś myśli! Czytając ją można pomyśleć, że autorka za szybko chciała ją skończyć, narracja trochę chaotyczna, dziwne opisy przemyśleń i trochę za mało akcji. Bohaterowie wręcz błyskawicznie się zakochali, a akcja z seksem na schodach … no cóż, widać że chyba księżniczka i Hammer za bardzo byli wyposzczeni ;).
Hammer opiekuńczy i … ma MOTOR, za co ogromny plus! Kali ciut za potulna … po takich tekstach jakie sypała jej matka już dawno bym pękła (a propo rodzinki - nieźle popier….lona)!
Jak dla mnie wszystko postępowało za szybko! Książka bez wzlotów i dramatów, ale przyjemna (i GORĄCA :D:D).

brawurkadg | 2017-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2017

Było gorąco! ;) Akurat coś lekkiego i przyjemnego w sam raz na zimowy wieczór. Jared (Hammer) to typowy Fighter o złotym sercu, nie można się w nim nie zakochać. Kali też całkiem spoko, chociaż czasami była denerwująca ze swoimi wiecznymi obawami, dopiero pod koniec książki pokazała pazurki. Dużo ciekawych drugoplanowych postaci sprawia, że mam ochotę przeczytać kolejne tomy.

Kate | 2017-01-08

Nie jest to książka wysokich lotów ale ma coś w sobie, może dlatego że uwielbiam facetów alfa ;) książka nie jest krótka ale i tak wydawało się jakby autorka się ze wszystkim zbytnio śpieszyła. Fajnie że można było przeczytać co myślą nasi bohaterowie, choć mogła to jakoś wyszczególnić, chwilami można było się pogubić, gdy nagle przeskakiwała do opisu myśli drugiej osoby. Co mi się podobało to to, że czytałam z chęcią, także jak ktoś ma ochotę na gorącego zaborczego faceta i zwykłą historię miłosną to jak najbardziej polecam :)

iza161 | 2016-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2016

qwesja czytana filmow dla doroslych na TV4 Czy Puls czy Tele5.
Niby jest film a brak tresci... A ile mozna czytac o pieprzeniu? Nawet sam seks bez tresci sie juz nie sprzedaje;/
Marnacja czasu