Mumio. Naturalne lekarstwo z gór

5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Mumijo. Das schwarze Gold des Himalaja
zdrowie, medycyna
Athoualia

Mumio to specyfik, który doskonale sprawdzał się w leczeniu poważnych chorób już 3000 lat temu. Jego skuteczność sprawiła, że ludzie po dziś dzień sięgają po mumio gdy chcą uzyskać gwarancję zdrowia. Dowiedz się, w czym tkwi sekret tego niezwykłego lekarstwa i naucz się z niego samodzielnie korzystać. Dzięki tej publikacji poznasz zastosowanie mumio w celu wyeliminowania schorzeń żołądka i...

Dzięki tej publikacji poznasz zastosowanie mumio w celu wyeliminowania schorzeń żołądka i jelit. Autor wyjaśnia, jak wpływa ono na stan kości, wspomaga gojenie się ich złamań i likwiduje osteoporozę. Dowiesz się również, dlaczego po mumio powinny sięgnąć osoby mające problemy z oskrzelami, cierpiące z powodu hemoroidów bądź chcące wzmocnić potencję. Sporo miejsca poświęcono również zewnętrznemu zastosowaniu tego środka.

Autor instruuje, jak samodzielnie przygotować z mumio lek idealnie odpowiadający Twoim potrzebom. Dzięki niemu sięgniesz po ten najpotężniejszy spośród znanych leczniczych biostymulatorów i w pełni wykorzystasz jego skuteczność.

Mumio – pradawne panaceum na współczesne choroby.

źródło opisu: Vital, 2013

źródło okładki: skan autorski

Athoualia | 2015-10-12
Przeczytana: 12 października 2015

Jest dobra jak na książkę o mumio. Pewnie jedna z nielicznych, która zawiera takie dane. Nie podobają mi się błędy językowe oraz informacja, że wegetarianie w celu uzupełnienia niedoborów witaminy B12 powinny przyjmować drożdże (które de facto cyjanokobalaminy nie zawierają i zawierać nie będą, co innego w kapsułkach z dodatkiem syntetycznej wit. B12). Zastosowania mumio są wszechstronne, jednak nie są dokładnie, co do milimetra sześciennego przebadane, a naciąganie właściwości mikro-, makroelementów pachnie mi trochę szarlataństwem. Kto wie, może kiedyś spróbuję włączyć w dietę mumio?