Porady na zdrady czyli podstawy detektywistyki dla żon i narzeczonych

Wydawnictwo: Czarny Smok
poradniki
MLB

Z męskiego punktu widzenia, bez owijania w bawełnę i z humorem - znany detektyw, od lat w branży, specjalista od zdrady, rozwodów i kwestii majątkowych, Marcin Popowski wyjaśnia, jak nie dać się zrobić na szaro oraz wyjść na swoje. Pomaga mu w tym dziennikarka śledcza i pisarka, Iwona Konieczna. Autorzy w rzeczowy sposób pokazują, jak uporać się z problemem zdrady małżeńskiej. Detektyw przedstawia między innymi, jakie konkretnie materiały mogą posłużyć za dowód w sądzie. Uczy też, jak je zdobyć domowym sposobem, przy użyciu własnej inteligencji, z pomocą niedrogiego sprzętu, przyjaciół i fachowców. Porady na zdrady mają wymiar praktyczny - uwzględniają realia polskich przepisów prawnych oraz zasad działania rodzinnego systemu sądowniczego.Książka zawiera wskazówki dla żon, które podejrzewają, że w małżeństwie źle się dzieje, ale także dla tych kobiet, które nigdy by swego partnera o zdradę nie posądzały. Popowski i Konieczna prezentuję listę cech potencjalnych zdrajców i najczęstsze okoliczności sprzyjające skokom w bok, udzielają również porad, jak zapobiec męskiej niewierności, gdy kobiecie zleży na partnerze i rodzinie. Przesłanie poradnika jest jasne: jeśli mąż cię zdradził, nie rozpaczaj i nie załamuj się! Pomyśl o przyszłości swojej i dzieci. Przed Tobą nowe życie! Łatwiej je rozpocząć, czując grunt pod nogami i wiedząc, w jaki sposób walczyć o swoje prawa.

źródło opisu: Wydawnictwo Czarny Smok 2010

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

MLB | 2015-10-08
Przeczytana: 08 listopada 2013

"Kłamcy zdradzają, a zdrajcy kłamią, czyli podstawy detektywistyki dla żon i narzeczonych.

„Porady na zdrady”, to pierwszy prawdziwie profesjonalny, praktyczny poradnik dla kobiet, które żywią uzasadnione podejrzenia, mają rozmaite wątpliwości, wolałyby się upewnić, decydują się wkroczyć na wojenną ścieżkę… albo chcą wiedzieć, jak się zabezpieczyć."
Powyższy cytat ( źródło: www.popowski.pl) wyczerpuje moją opinię o tej książce. Mogę tylko potwierdzić, że poradnik jest baaardzo praktyczny i profesjonalny.