Tenis

Seria: Dla Żółtodziobów
Wydawnictwo: Rebis
8373019871
sport

Profesjonalne zalecenia zawodowej tenisistki Wypróbowane rady pozwalające osiągnąć przewagę nad przeciwnikiem Pomocne wskazówki dotyczące serwisu, pracy nóg i wyboru uderzenia DOŁĄCZ ŚMIAŁO DO MILIONÓW GRAJĄCYCH W TENISA Wiesz z pewnością, kim są Roger Federer i siostry Williams, co to Wielki Szlem i że Wimbledon jest w Anglii. No tak, tego łatwo się nauczyć. Tymczasem ty masz prawdziwe...

Profesjonalne zalecenia zawodowej tenisistki
Wypróbowane rady pozwalające osiągnąć przewagę nad przeciwnikiem
Pomocne wskazówki dotyczące serwisu, pracy nóg i wyboru uderzenia

DOŁĄCZ ŚMIAŁO DO MILIONÓW GRAJĄCYCH W TENISA

Wiesz z pewnością, kim są Roger Federer i siostry Williams, co to Wielki Szlem i że Wimbledon jest w Anglii. No tak, tego łatwo się nauczyć. Tymczasem ty masz prawdziwe problemy, bo gdy przychodzi do odebrania smecza i zdobywania punktów, nie możesz się oprzeć wrażeniu, że w twojej rakiecie jest więcej dziur niż naciągu...

Nie rezygnuj jeszcze z tenisa! Tenis dla żółtodziobów powie ci wszystko, co musisz wiedzieć, by uprawiać ten fascynujący sport i czerpać z tego mnóstwo satysfakcji.

„Wierzcie mi, gdy przeczytacie książkę Trish i zastosujecie się do jej rad, nawet się nie zorientujecie, a będziecie już dobrze grali”.

Virginia Wade
była mistrzyni US Open i Wimbledonu

Znajdziesz tutaj:

- Rady, które pozwolą ci poprawić serwis, backhand i forehand.
- Wskazówki, dzięki którym zdołasz uniknąć kontuzji.
- Dziesiątki zdjęć ilustrujących wszystkie właściwe postawy i ruchy.
- Informacje na temat strategii rozgrywania meczu.

Dowiedz się, jak:

- Wybrać najlepszego instruktora.
- Nabyć dobry sprzęt.
- Przeprowadzić rozgrzewkę i przygotować się do gry.
- Serwować niczym zawodowiec.
- Jak i kiedy zaatakować przy siatce.
- Grać w debla.
- Zachować kondycję i czerpać przyjemność z gry.

Trish Faulkner,była australijska mistrzyni tenisa i dyrektor marketingu Women’s Tennis Association, jest kierownikiem klubu tenisowego i fitness w Palm Beach Gardens na Florydzie. Nadal gra - od kilku lat sklasyfikowana jest na pierwszym miejscu w rankingu tenisistek powyżej 50 roku życia.

Kaktus_xD | 2014-03-21
Na półkach: Przeczytane, Niedoczytane