Zaklinacz

Tłumaczenie: Natalia Łajszczak
Cykl: Powrót Arcymagów (tom 3) | Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
The sorcerer

W cieniach wypalonych ruin Tilverton grasują demony. W Everesce i Cormyrze rozpadają się sojusze. Pod piekącym słońcem pustyni Anauroch tworzy się imperium ciemności. W sercu umęczonego elfa ważą się losy Faerunu. Spod pióra autora "Wezwania", "Oblężenia" i "Śmierci Smoka" (z Edem Greenwoodem) wyszła ostatnia część cyklu "Powrót Arcymagów". Historia rozpoczęta w poprzednich częściach zmierza...

W cieniach wypalonych ruin Tilverton grasują demony.
W Everesce i Cormyrze rozpadają się sojusze.
Pod piekącym słońcem pustyni Anauroch tworzy się imperium ciemności.
W sercu umęczonego elfa ważą się losy Faerunu.

Spod pióra autora "Wezwania", "Oblężenia" i "Śmierci Smoka" (z Edem Greenwoodem) wyszła ostatnia część cyklu "Powrót Arcymagów". Historia rozpoczęta w poprzednich częściach zmierza do satysfakcjonującego rozstrzygnięcia.

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA, 2005]

Polowianka | 2017-02-17

Po przeczytaniu tej książki czuję pewien niedosyt. Aż prosi się, by dalej kontynuować historię - nie wiem, co dalej z Pomrokiem, jak się ułożą losy bohaterów. Brakuje mi zakończenia, jest niedopowiedzenie, zakończenie otwarte - wszystko może się zdarzyć.

Murio | 2017-06-02
Miras | 2017-01-11