Wydawnictwo: ORA Lublin, Artteka.pl Kraków
pirat_ta

W roku 2014 Izba Adwokacka w Lublinie obchodzi jubileusz 95-lecia istnienia i jest to najlepszy czas, by do rąk czytelnika trafił album Rafała Kalinowskiego "Ścierajcie próżność moją. Życie i los Stanisława Kalinowskiego, Lublinianina ze Lwowa", w którym autor odsłania przed nami nieznane losy niezwykłego człowieka, związanego z licznymi instytucjami ówczesnego Lublina, którego zasług dla Lubelszczyzny i jej mieszkańców nie sposób przecenić.

źródło opisu: Rafał Kalinowski, Kraków 2014

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!