Drinki, shoty, koktaile

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
alkohol, drinki, koktajle, shoty
Michelle

Książka przedstawia 100 przepisów na popularne drinki i koktajle, które uprzyjemnią każdą imprezę, wzbogacą nastrój i złagodzą obyczaje. Te tradycyjne i nowoczesne, podpowiadają różne rozwiązania i mogą być inspiracją do stworzenia własnego niepowtarzalnego drinka - hitu wieczoru.

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/ksiazki/drinki-shoty-koktajle.html

źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/ksiazki/drinki-shoty-koktajle.html

W książce znajduje się około 95 przepisów na drinki, shoty i koktajle. Na początku znajduje się opis tego co jest drinkiem, co koktajlem i jak powinno się je przyrządzać. Dalej znajdują się zdjęcia konkretnych drinków, skład oraz krótki opis w czym i jak podawać dany drink. Całkiem fajna książka, jeśli raz na jakiś czas chce się zrobić coś inaczej, to przydatna.

Na ocenę 10 za mało przepisów i przelicznika na porcje.