London's most wanted rake
karollllllla

Channing Deverill jest jednym z najpopularniejszych kawalerów w towarzystwie. Przystojny i szarmancki, uchodzi za najlepszą partię w Londynie, mimo że co wieczór spotyka się z inną kobietą. W rzeczywistości Channing jest kawalerem do wynajęcia. Oferuje swoje usługi samotnym damom, zarówno podczas wieczorów towarzyskich, jak i nocą, gwarantując rozkosz i dyskrecję. Po latach Deverill zamierza porzucić intratne zajęcie, ale o jego usługi prosi Alina Marliss, hrabina Charentes, kobieta, która niegdyś złamała mu serce. Channing przyjmuje zlecenie, licząc, że tym razem zachowa zawodowy dystans i odpłaci się za dawny zawód…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

książek: 2019
Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))