Pies gadajacy

Wydawnictwo: Woblink
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Mir Jey

Piotr_k84 | 2015-11-13

Pewna hrabina miała swojego ukochanego psa imieniem Filuś, poza którym świata nie widziała. Nawet jej służący Jakub miał obowiązek "służyć" pieskowi. Nie mogąc już wysłuchiwać już dłużej opowieści o Filusiu, pewnego dnia wymyślił historyjkę o pewnym owczarzu, który za 200 reńskich jest w stanie nauczyć psa mówić. Hrabina długo się nie zastanawiając dała pieniądze i wyprawiła psa z Jakubem w podróż do owczarza. Co było dalej i jaki był finał tej wyprawy nie będę zdradzał ...

Króciótka, ale interesująca opowiastka. Michał Bałucki bez wątpienia zasługuje na większe uznanie współczesnego czytelnika. Gorąco i serdecznie zachęcam do dyskusji nt. utworów tego pisarza - wiele z nich jest bezpłatnie w formie ebooków dostępna w sieci.