Michał Bałucki Wydawnictwo: Woblink klasyka
Woblink
klasyka
2015-05-15

Bohater jest kawalerem, który podstępem zostaje zmuszony do porzucenia kawalerskiego stanu.

W prowincjonalnym miasteczku "R." mieszka pewien jegomość - Eugeniusz Umizgalski. Do głównych zajęć Gienia, bo tak nazywany jest w miasteczku bohater, należą najróżniejsze romanse i miłostki. Wszystkie 37 panien z miasteczka i okolicy dosłownie owinął sobie wokół palca do tego stopnia, że każda z nich, mimo wiedzy o innych kandydatkach, cały czas wierzy w to, że zostanie...

• Eee
  • B - folder