Piłka nożna

Wydawnictwo: Muza
837200885X
sport

Być może kiedyś jakiś mieszkaniec wszechświata, będzie obserwował życie naszej planety. Z pewnością przyciąganie jego uwagę osobliwa rywalizacja między ludzkimi istotami, które zmagają się i trudzą, aby umieścić w siatce okrągły przedmiot. Na pewno zauważy jaskrawe koszulki, zaciekawią go osobliwe reakcje ludzi wywołane ciągłym przemieszczaniem się piłki i zastanowią go, jakie reguły rządzą tą grą. A kiedy wpadnie do siatki, odczują coś na kształt ludzkiego dreszczu emocji. Tego samego dreszczu, który czują miliony kibiców, kiedy ukochana drużyna strzeli gola. Na czym polega urok tej gry? Dlaczego stała się tak popularna na całej kuli ziemskiej? Jakie są jej reguły? Na te i wiele innych pytań odpowiada ta książka.

MaciekCzajka | 2017-01-13
Safinator | 2014-07-17