Dilberta skarbnica niedzielnych historyjek

Wydawnictwo: Amber
hobby

Te historyjki zaskoczą nawet lojalnych fanów Dilberta, którzy przeoczyli ich premierę w niedzielnych gazetach. Spokojna głowa wszystkie bez wyjątku charakteryzuje licencjonowane poczucie humoru, które uczyniło autora komiksu i jego biurowe alter ego tak popularnym. Autor nie przepuszcza żadnej okazji wyśmiania życia biurowego. Raz jeszcze podejrzysz dziwaczne życie Dilberta, Piesberta, Szefa, Wallyego i całej reszty zagródkowej trzódki. Adamsowska ironia, sarkazm i satyra pomogą ci przeżyć absurdy w pracy i pokonywać codziennie biurowy tor przeszkód.

nieoznaczona | 2016-07-15
Ania | 2016-05-29