Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Sport i Turystyka
Aquarienpraxis kurz gefasst
83-217-2667-4
hobby

Książka zawiera podstawowe wiadomości dla początkujących akwarystów. Na szczególną uwagę zasługują bardzo liczne rysunki, które będą służyć pomocą w najprostszych nawet kwestiach.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://literacki24.pl

Zbigv | 2014-12-05

Moja ocena oparta jest na ogromnym sentymencie, jakim darzę tę książkę. W dzieciństwie, zanim udało mi się nakłonić rodziców do zakupu i założenia akwarium, ten "podręcznik" stał się dla mnie niemal tak ważny, jak dla osób wierzących Biblia. Zapoznając się w późniejszym czasie z paroma innymi pozycjami, zawierającymi porady dla początkujących akwarystów, stwierdzić mogę, że mimo upływu lat, pod względem merytorycznym i graficznym, książka stoi na bardzo wysokim poziomie. Polecam ją wszystkim młodym akwarystom.

| 2013-11-25

Jedna z pierwszych i najlepszych książek akwarystycznych jakie przeczytałem. Bardzo dokładnie opisuje całe hobby, od założenia akwarium do jego czyszczenia, czy doboru mieszkańców. Zawiera wiele pomocnych rysunków np. dotyczących łączenia poszczególnych gatunków ryb. Ze spokojnym sumieniem polecam wszystkim interesującym się akwarystyką.

Jarosław Wiśniewski | 2015-10-11

Jedna z najlepszych książek akwarystycznych. Po prostu rewelacja. Między innymi dzięki tej książce postanowiłem mieć akwarium.
To co wyróżnia tę książkę to bogactwo rysunków. Są ich dziesiątki. Praktycznie na każdej stronie. Doskonale ilustrują treści podane w znakomitych tekstach. W tej książce czytelnik znajdzie wszelkie podstawowe informacje dotyczące akwarystyki. Jak założyć akwarium i jakie ono powinno być? Jakie gatunki ryb i roślin hodować? Jak czyścić, pielęgnować, żywić... W tej książce znajdziemy odpowiedzi na te i wiele, wiele innych nurtujących pytań.
Książka przeznaczona dla początkujących i zaawansowanych akwarystów. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Dlatego ta książka otrzymuje ode mnie bardzo wysoką ocenę. Zapewniam wszystkich przyszłych czytelników tejże książki, że nie jest to ocena na wyrost.

Dawid_Kucfir | 2016-08-06

Informacje zawarte w tej książce są dosyć przestarzałe jednak i wartościowe rzeczy się znajdzie :) Zdecydowanie warto tę książkę przeczytać.

Marlena | 2017-10-11
Przeczytana: 2016 rok