Wakacje w kuchni

Wydawnictwo: Świat Książki

Najpopularniejsze dania kuchni europejskich i egzotycznych, potrawy, które często jadamy podczas zagranicznych wojaży sprawdzone, szczegółowo opisane przepisy. Przystawki, zupy, dania główne i desery z kilkunastu krajów Europy i miejsc egzotycznych, poznawane i jadane zazwyczaj na wakacjach, można przyrządzić także w domu. M.in. flądra znad polskiego morza, francuski kogut w winie, grecka musaka, bułgarska zupa wiejska, chłodnik hiszpański, turecka sałatka z ogórków i chleb bananowy z Hawajów.

Jola | 2010-08-01
Przeczytana: 02 stycznia 2010

Już dzięki pierwszym słowom książki można poczuć wakacyjny klimat. Autor prezentuje przepisy na pyszne dania z różnych kuchnia świata - dzięki czemu przy własnym stole nad parującym talerzem można się poczuć jak w restauracji w dalekim zakątku świata. Pięknie wydana, bogato ilustrowana. Co ważne - składniki do potraw bez trudu można kupić, nawet w sezonie zimowym.
POLECAM i lekturę, i korzystanie z przepisów!

bab007 | 2011-11-23
Meh | 2011-09-30