Uśmiech Kanoko #3

2016-02-05
2016-02-05
Paulina Ślusarczyk-Bryła
uśmiech kanoko ririko tsujita

Prezent, który Kanako wybrała dla Momoki naprawdę robi wrażenie :)

Prezent, który Kanako wybrała dla Momoki naprawdę robi wrażenie :)

Przy tym tomie chyba ubawiłam się najbardziej. Całościowo bardzo fajna historia. Chociaż szkoda, że nie pojawił się romans. Spokojnie możnaby kontynuować tą historię. Chętnie też zobaczyłabym anime na podstawie. Polubiłam bohaterów.

Dodaj cytat z książki Uśmiech Kanoko #3