Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire 2

Cykl: Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire (tom 2)
Wydawnictwo: Studio JG
Clover no Kuni no Alice - Cheshire Neko to Waltz
komiksy
Dejikos

Alicja nadal nie może odnaleźć się w nowym świecie. Tęskni za przyjaciółmi z Krainy Serc i siostrą, która została w jej rzeczywistości. Cały czas ma też wrażenie, że zapomniała o czymś bardzo ważnym... Uporządkowanie swoich uczuć staje się jeszcze trudniejsze po sprzeczce z Borysem. Jednak gdy zarozumiały kot zaczyna jej unikać, Alicja staje się podenerwowana i niespokojna. Czyżby to zazdrość nie dawała jej spokoju?

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Historia się rozwija. Borys skradł jej serce, ale inni nie rezygnują. A końcówka jest niezmiernie emocjonująca.
Dodatki są bardzo fajne i śmieszne. By tak dalej!
Gorąco polecam ! ! !

mrsvampireneko | 2017-09-20