Globalny coaching. Podejście zintegrowane

Tłumaczenie: Piotr Niedzieski
Wydawnictwo: New Dawn
Global coaching, an integrated approach for long-lasting results
poradniki
Róża_Bzowa

Global Coaching oferuje innowacyjne rozwiązania dla wyzwań biznesowych obejmując złożoność naszego świata. Opierając się na sukcesie bestsellerowej książki Rosinskiego „Coaching Międzykulturowy”, „Globalny Coaching” dostarcza czytelnikom interdyscyplinarnego i zintegrowanego podejścia w przezwyciężeniu wyzwanań stojących przed nami w naszym życiu.Jest to pierwsza książka coachingowa opisująca...

Opierając się na sukcesie bestsellerowej książki Rosinskiego „Coaching Międzykulturowy”, „Globalny Coaching” dostarcza czytelnikom interdyscyplinarnego i zintegrowanego podejścia w przezwyciężeniu wyzwanań stojących przed nami w naszym życiu.Jest to pierwsza książka coachingowa opisująca rewolucyjne podejście, ukazując coaching z sześciu perspektyw - fizycznej, zarządzania, psychologicznej, kulturowej, politycznej i duchowej.

„Globalny Coaching” oferuje menedżerom, profesjonalnym trenerom i organizacjom skuteczne i praktyczne metody, aby osiągnąć znaczące i trwałe rezultaty.

źródło opisu: http://www.newdawn.pl/wy/dostepne-publikacje/global-coaching/

źródło okładki: własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!