Opowiadania o księżniczkach dla mojej córeczki

Tłumaczenie: Anna Matusik-Dyjak
Seria: Opowiadania dla mojej córeczki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
Histories a lire avec ma petite fille - De proncesses
ZwykłaMatka

Każdy tomik z serii „Opowiadania dla mojej córeczki” zawiera trzy historyjki wprowadzające dziecko w świat fantazji. Są tu opowiadania o księżniczkach, kucykach, wróżkach i jednorożcach lub zwierzętach. Seria ma podwójną wartość. Przede wszystkim przyzwyczaja dzieci do kontaktu z książką i szukania przyjemności w lekturze, ale również – co jest niezwykle cenne – zapewnia codzienne bliskie relacje dziecka z rodzicami. Nie bez powodu autorzy polecają opowiadania jako „książeczki dla wszystkich dziewczynek, które lubią słuchać opowieści, siedząc na kolach rodziców".

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/464671/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/464671/