Jak przetrwać na terenie wroga

Wydawnictwo: Bellona
hobby

żołnierze sił specjalnych często działają na terenie kontrolowanym przez przeciwnika. Nie mogą tam wejść do skepu i kupić potrzebnych artykułów. Powinni za wszelką cenę uniknąć wykrycia. Dlatego, aby zdobyć pożywienie, muszą przyswoić sobie umiejętności myśliwskie, rybackie i zbierackie. Patrick Wilson opisuje metody zdobywania pożywienia przez najbardziej znane jednostki sił specjalnych na świecie. Jego rady są uniwersalne i pomogą także polskim kandydatom do formacji elitarnych.

kamwij91 | 2016-11-29
Kamilkoks04 | 2016-06-21