Jak przetrwać na terenie wroga

Tłumaczenie: Józef Kozłowski
Seria: Biblioteka Żołnierza Polskiego
Wydawnictwo: Bellona
Trapping, Fishing and Plant Food
Survival, siły specjalne
hobby

żołnierze sił specjalnych często działają na terenie kontrolowanym przez przeciwnika. Nie mogą tam wejść do skepu i kupić potrzebnych artykułów. Powinni za wszelką cenę uniknąć wykrycia. Dlatego, aby zdobyć pożywienie, muszą przyswoić sobie umiejętności myśliwskie, rybackie i zbierackie. Patrick Wilson opisuje metody zdobywania pożywienia przez najbardziej znane jednostki sił specjalnych na świecie. Jego rady są uniwersalne i pomogą także polskim kandydatom do formacji elitarnych.

majorkd | 2017-01-04
Na półkach: Przeczytane, Survival