Wyzwanie czytelnicze LC

Wydawnictwo: Debit
My funny family
rodzina, dzieci, perypetie, wiśniewscy
Shirin

Czy można wyhodować w szafce na ubrania krzaczki pomidorów? Czy od nadmiaru zmartwień mózg może się zmienić w spaghetti i poplątać jak długi makaron na talerzu? Dlaczego wujek Wezuwiusz przez cały czas wypuszcza niby-dym z długopisu? Odpowiedzi na te i wiele innych intrygujących pytań znajdziecie w ciepłej, pełnej humoru opowieści o perypetiach sympatycznej piątki rodzeństwa: Matyldy, Dudusia, eM, Stefana i Anki.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl

Shirin | 2015-07-17
Przeczytana: 2015 rok

Niezwykle zabawna, pełna dziecięcych przemyśleń książka o rodzince Wiśniewskich. Czyta się ją jednym tchem. To idealna lektura zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Lekka książka, dobra do nauki czytania. Spodoba się dzieciom, które dopiero zaczynają czytać. Inni raczej uznają ją za słabą.

arok16 | 2015-09-27
Przeczytana: 2014 rok