Wiśniewscy mają talent

Tłumaczenie: Weronika Różycka
Wydawnictwo: Debit
My Funny Family's Got Talent

Zbliżają się urodziny mamusi, a Matylda nie ma pieniędzy i co gorsza, nie ma nawet pomysłu na prezent! Jak zwykle Matylda zaczyna się martwić. Na szczęście rezolutnej dziewięciolatce na pomoc przychodzi jej zabawna rodzinka i najlepsza przyjaciółka Lucynka – razem zorganizują pokaz talentów. Taki pokaz to duża odpowiedzialność i bardzo dużo pracy, więc Matylda wraz z przyjaciółmi i rodziną...

i bardzo dużo pracy, więc Matylda wraz z przyjaciółmi i rodziną rzuca się w wir przygotowań. Czy pokaz okaże się sukcesem? Czy uda się go utrzymać w tajemnicy przed mamusią? I jakie talenty posiadają Wiśniewscy? Odpowiedzi znajdziecie w tej książce – miłego czytania!

źródło opisu: www.epik.pl

źródło okładki: www.empik.pl

Przeczytana: 17 czerwca 2017

Bardzo wciągająca książka, z dużą dozą dobrego humoru. Dla dzieci idealna :) Polecam