Ptaki. Dla małych i dużych odkrywców

Wydawnictwo: Samp
flora i fauna

Dzięki serii Dla małych i dużych odkrywców każdy Czytelnik, młodszy i starszy, pozna otaczający nas świat i z chęcią wkroczy na ścieżkę nauki, w czym pomogą mu efektowne zdjęcia, które są uzupełnieniem informacji zawartych w tekście. Jako naukowy odkrywca zbada wiele interesujących dziedzin, pozna zjawiska, fakty i ciekawostki. A zamieszczone w każdym tomie serii projekty, gry i zabawy pozwolą miło spędzić wolny czas. Czas na wyprawę i wielkie odkrycia w krainie ptaków! Czy wiesz: W jaki sposób ptaki latająa Jaką rolę pełnią pióraa Jak wygląda życie w gnieździea Okładka: twarda, Rok wydania: 2005,

estern | 2014-12-07
Przeczytana: 2006 rok