Robale, czyli co nas zżera

Nicola DaviesNeal Layton Wydawnictwo: Dwie Siostry literatura dziecięca
What's Eating You?
literatura dziecięca
Jadwiga Jędryas
pasożyty ludzkie robaki Jadwiga Jędryas

Świetnie wydana książka o ciekawej tematyce. Na pewno podziała na wyobraźnię najmłodszych i zachęci ich do higieny. Bardzo potrzebna książka w domowej biblioteczce.

bardzo ciekawa i potrzebna pozycja na rynku wydawniczym skierowana nie tylko do dzieci, ale i do dorosłych. W przystępny sposób przedstawione są różne pasożyty bytujące na człowieku, ale i na zwierzętach, zwłaszcza domowych pupilach. O wiele łatwiej po takiej lekturze zmotywować dziecko do dbania o higienę, mycie rąk itp. Polecam

To jedna z tych książek, które moje dzieci (niezależnie) upodobały sobie najbardziej. Czytałam Robale tak często, że znaliśmy tekst na pamięć. W sumie nawet się nie złościłam, że w kółko czytamy to samo, ponieważ książka jest naprawdę świetnie napisana.
Dowcipna, ciekawa, w dostępny sposób przekazuje wiedzę o pasożytach zewnętrznych i wewnętrznych ludzi i zwierząt. Ogromnie...

Znakomita! Dowcipna, pouczająca i opatrzona świetnymi ilustracjami. Ośmioletnia Iga przeczytała ją błyskawicznie, a następnie szczodrze częstowała nas ciekawostkami i cytatami. Tematyka bardzo interesująca, choć miejscami tylko dla czytelnika o mocnych nerwach* ;)
* Ta uwaga dotyczy tylko dorosłych, dzieci zazwyczaj nie mają tego rodzaju uprzedzeń!

• Dla dzieci
  • 2020
  • Samodzielne
  • Dla Mieszka
  • (W) Dwie siostry
  • Ilustrowane

Dodaj cytat z książki Robale, czyli co nas zżera