Ozdoby z masy solnej

Wydawnictwo: RM
masa solna
rękodzieło

Do zrobienia ozdób w postaci lalki, kotka, kwiatów za płotem wystarczy mąka, woda i sól. Nie wierzysz? Wszystkie przedmioty opisane w tej książce powstały z masy solnej. Do ich wykonania nie potr...

magdusia87 | 2016-01-10
Przeczytana: 2014 rok

Ciekawa, prosta w zrozumieniu, ciekawe pomysły dla dzieci i dorosłych, np na upominki czy dekoracje do domu.

Niejednokrotnie korzystałam z tej książki kiedy robiłam coś z masy solnej. Dużo inspirujących instrukcji za zrobienie wielu ciekawych figurek z tego materiału. Każdy krok opisany i opatrzony zdjęciem. Nie ma się do czego przyczepić.

mamamady | 2011-07-02

nic specjalnego, ale może się przydać zwłąszcza gdy ma się dzieci, przepis na masę solna jest

Nezumiko | 2015-04-01
iwka | 2016-10-22