Origami dla początkujących

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Initiation à l'origami
rękodzieło
Agata

Origami? To proste! Przewodnik dla początkujących, który trzymasz w dłoniach, krok po kroku pomoże Ci stworzyć 27 pięknych kolorowych modeli.
Zwykłe kartki papieru przekształcają się w zwierzęta, kwiaty, ubrania, zabawki, pudełka, dekoracje… a nawet samochód!
A więc do dzieła!
Sztuka składania papieru to doskonała zabawa!

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

Agata | 2016-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2016

Podstawa podstawy - tak to ujmę. Jeżeli nie mieliście nigdy styczności z origami to ta książka dobrze was wprowadzi.
Jednak ci , którzy coś tam już wiedzą raczej za wiele na przeczytaniu tego nie zyskają.
Zacznijmy od tego , że nie ma w środku tego co jest na okładce. Wiecie, lilia wodna i ptaszek - tego nie ma.Wzory w książce są prostsze , ale przez to mniej ciekawe.
Polecam dla początkujących :) .