Darkhouse

Alex Barclay Wydawnictwo: literatura piękna
9780007195374

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Belfast Noir Alex Barclay, Steve Cavanagh, Lee Child, Ian McDonald, Brian McGilloway, Sam Millar, Glenn Patterson, praca zbiorowa
Belfast Noir Alex Barclay, Steve...

Okładka
Fajna

Skąd
biblioteka

Fabuła

Akcja toczy się w Teksasie,Irlandii.Mamy zabójcę kobiet.Policjanta,co wyjeżdża z USA.,

Moja Opinia

Średnia,czasem nudnawa.
Monotona,mało wielkich zwrotów akcji.
Zbyt papierowi ludzie.

Okładka
Fajna

Skąd
biblioteka

Fabuła

Moja Opinia

Średnia,czasem nudnawa.
Monotona,mało wielkich zwrotów akcji.
Zbyt papierowi ludzie.

Muszę przyznać, ze trochę męczyłam kę pozycję.

Muszę przyznać, ze trochę męczyłam kę pozycję.

Liczyłam na szicik straszliwy a'la thrillerowe "Kraby", dostałam zaś sympatyczne czytadło, acz gnijące coraz bardziej w stronę końca. Przeczucie bonusowe mówi: tłumacz do odstrzału (a okładkowy grafik tym bardziej)!

(2016/1)

(2016/1)