Belfast Noir
noir, opowiadania
Monika Stocka

"Belfast Noir to jeden z lepszych tomów w godnej podziwu serii noir o miastach… Wszystkie historie są nadzwyczajne. Po tę książkę powinien sięgnąć każdy, kto lubi noir, historię, współczesną literaturę irlandzką lub po prostu doskonałą prozę." reviewingtheevidence.com "Lektura Belfast Noir to prawie jak zwiedzanie Belfastu" Journey of a Bookseller "Zdaję sobie sprawę, że czytelnicy oskarżą...

reviewingtheevidence.com

"Lektura Belfast Noir to prawie jak zwiedzanie Belfastu"
Journey of a Bookseller

"Zdaję sobie sprawę, że czytelnicy oskarżą mnie o przesadę, ale zapewniam, że nie przesadzam: to jest najlepszy zbiór opowiadań, jaki przeczytałam od lat. Belfast Noir jest wspaniale zredagowany – każda historia wybrzmiewa specyficznym, wyrazistym głosem. Ta antologia przemierza belfaski krajobraz powiązań, waśni i poplamionych krwią miejsc w całkowicie nowy sposób, nadając całości życia poprzez wyostrzenie detalu."
bookshopsantacruz.com

źródło opisu: http://www.claroscuro.pl