Co minutę rodzi się klient. Wykorzystaj 10 „pierścieni władzy” Barnuma - osiągnij sławę, fortunę i zbuduj imperium biznesowe

Wydawnictwo: Onepress
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

W promocji siła! Dowiedz się, jak wykorzystać tę potęgę. Niezawodne techniki perswazji. Skorzystaj ze skutecznych metod i trików przekonywania ludzi Taktyka wygrany-wygrany. Poznaj sposoby na osiągnięcie obopólnych korzyści w negocjacjach Czasem mniej ważna jest treść... Opanuj metody zwracania na siebie uwagi i zyskiwania rozgłosu Aktywne słuchanie. Bądź rozmówcą, który spełnia oczekiwania swoich klientów Konkurencja, twarde negocjacje, walka o klienta -oto współczesny rynek. Sądzisz, że tylko najsilniejsi, najwięksi, najsprytniejsi mogą się na nim utrzymać? Oczywiście, że tak! A Ty jesteś przecież najpotężniejszy. Przeczytaj tę książkę, a nic już nie będzie dla Ciebie takie, jak dawniej. Przeczytaj ją, a klienci staną się Twoimi największymi sprzymierzeńcami. Przeczytaj, a skuteczna sprzedaż będzie Twoją najsilniejszą bronią. To unikatowe kompendium porad, metod oraz rozwiązań -sprawdzonych i skutecznych. Kierował się nimi J.T. Barnum, genialny biznesmen i przedsiębiorca, człowiek będący jednym z filarów współczesnego marketingu. Autor, Joe Vitale opowiada nam wspaniałe i ciekawe historie z życia Barnuma. W prosty i obrazowy sposób odkrywają one przed Tobą wszystkie tajemnice i sekrety będące kluczem jego wielkiego sukcesu. Nauczysz się kierować swoją firmą tak, aby odnieść sukces bez względu na warunki rynkowe. Posiądziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na efektywne zarządzanie pracownikami. Dowiesz się, jak radzić sobie z przeciwnościami losu i obracać je na swoją korzyść. Zyskasz umiejętność przyciągania uwagi i zainteresowania ludzi Twoim biznesem. Przekonasz się, że warto mówić tak, aby Cię słuchano, i słuchać tak, by do Ciebie mówiono. Tak naprawdę już jesteś mistrzem sprzedaży -wykorzystaj tylko porady i wskazówki, które przyniosą Ci sukces!

Łukasz Chrzanowski | 2012-03-22

Jedna z najlepszych książek jakie czytałem o marketingu.

szudaj | 2017-06-21
HKOC | 2017-03-01