Koniec z dietami. Zacznij cieszyć się życiem

Tłumaczenie: Ewa Kleszcz
Wydawnictwo: Galaktyka
The end of dieting: how to live for life
dieta, zdrowie, medycyna, odżywianie
zdrowie, medycyna
Tamaryszek

Coraz większy odsetek mieszkańców naszego globu cierpi z powodu otyłości i związanych z nią chorób. Warta wiele miliardów branża dietetyczna nieustannie podsuwa ci nowe, modne diety i oferuje nieskuteczne na dłuższą metę rozwiązania – a wszystko to kosztem twojego zdrowia. W rezultacie tkwisz uwięziony w błędnym kole uzależnień żywieniowych, toksycznego głodu i objadania się. W książce Koniec...

W książce Koniec z dietami doktor Joel Furman demonstruje, jak wyrwać się z tej pułapki raz na zawsze. Udostępnia czytelnikom bezcenne wskazówki żywieniowe i pokazuje, jak dzięki właściwemu odżywianiu się odnaleźć drogę do zdrowszego i szczęśliwszego życia. U podłoża rewolucyjnego programu doktora Fuhrmana leży utworzone przez niego równanie zdrowia:

Zdrowie = wartość odżywcza produktów / liczba kalorii zawartych w tych produktach

Zgodnie z tym równaniem pożywienie o wysokiej gęstości odżywczej znacznie lepiej zaspokaja potrzeby ludzkiego organizmu niż produkty wysokokaloryczne. Dieta gęsta odżywczo eliminuje zachcianki żywieniowe i sprawia, że tracisz ochotę na tłuszcz, słodycze oraz wysoko przetworzone produkty węglowodanowe. Im więcej gęstego odżywczo pożywienia przyjmujesz, tym lepiej funkcjonuje w twoim organizmie mechanizm samouzdrawiania.

Koniec z dietami to książka, na którą czekało wiele osób. Skuteczne i zrównoważone podejście do odżywiania się, prezentowane przez doktora Furmana, pomoże ci pozbyć się zbędnych kilogramów, cofnąć choroby i odzyskać znakomite zdrowie!

Doktor Joel Fuhrman – ceniony na świecie ekspert żywieniowy i autor bestsellerowych publikacji – proponuje niezawodne rozwiązanie problemu nadwagi. Dzięki wiedzy zawartej w tej książce poznasz tajniki nauki o zdrowiu i żywieniu oraz przyjmiesz prostą i skuteczną strategię, która pomoże ci w osiągnięciu i utrzymaniu pożądanej wagi.

Książka sprawi, że:
• odkryjesz prawdę o niebezpiecznych, pseudonaukowych mitach żywieniowych oraz modnych dietach, które w rzeczywistości zagrażają twojemu zdrowiu i utrudniają ci utratę wagi;
• zrozumiesz, jak pokonać uzależnienia żywieniowe, toksyczny głód i skłonności do objadania się;
• poznasz uzdrawiającą i odchudzającą moc warzyw zielonolistnych, roślin strączkowych, roślin czosnkowatych, grzybów, owoców jagodowych, pestek i orzechów;
• przyjmiesz skuteczną strategię, dzięki której osiągniesz wymarzoną wagę i ponadprzeciętne zdrowie.

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl

źródło okładki: www.galaktyka.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!