Klepsydra żywienia

Wydawnictwo: Galaktyka
The food hourglass
zdrowie, medycyna
Tamaryszek

Kris Verburgh, lekarz medycyny i naukowiec, w Klepsydrze żywienia zebrał najnowsze, wiarygodne badania pokazujące zależności między tym co jemy, a metabolizmem naszego ciała. Metabolizm to nic innego jak ster wszystkich procesów zachodzących w ludzkim organizmie. Dieta, na którą się decydujemy ma więc bezpośrednie przełożenie na długość i jakość naszego życia. Autor uważa, że piramidy...

Autor uważa, że piramidy żywieniowe oraz talerze zdrowia to przeszłość. Jego książka zmienia znaczenie pojęcia diety i rewolucjonizuje podejście do odżywiania.

„W dobrej diecie chodzi o utrzymanie zdrowia i spowolnienie procesu starzenia się” – twierdzi Verburgh. Jego książka to nie tylko recepta na długowieczność: metoda klepsydry jest prostym i naturalnym sposobem, by nadać życiu nową, lepszą jakość.

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl

źródło okładki: http://www.galaktyka.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!