Wyzwanie czytelnicze LC

Otto l'accessoiriste
dzieci, marzenia
bajki
MagicDragon

Leo stracił oboje rodziców. Jego ból jest tak wielki, że słowa nie chcą się przecisnąć przez jego gardło. I nie może nawiązać żadnego kontaktu z otoczeniem... Aż do dnia, w którym spotyka człowieka równie samotnego jak on: pana Ottona, rekwizytora. Nie ma sytuacji beznadziejnych, w każdym z nas są ukryte siły, które pomogą nam odnaleźć drogę do szczęścia. O tym właśnie przekona się każde...

Nie ma sytuacji beznadziejnych, w każdym z nas są ukryte siły, które pomogą nam odnaleźć drogę do szczęścia. O tym właśnie przekona się każde dziecko, śledząc fantastyczne przygody małego Leona, przedstawione w tej książeczce.

źródło opisu: http://www.siedmiorog.pl/

źródło okładki: http://www.siedmiorog.pl/

Alicya Oss | 2015-12-20

Powszechnie wiadomo, że ten kto nie ma w sobie dosyć odwagi by wyruszyć w świat i stawić czoła niebezpieczeństwom będzie wiódł jałowe życie. Leo mimo traumatycznych przeżyć, których zdążył w swoim krótkim życiu doświadczyć, odważył się podążyć za marzeniem i odmienił swój smutny los. Z jego postępowania wynika dla małego czytelnika bardzo wartościowa lekcja: nie ważne, co złego nas do tej pory spotkało i ile sami zła wyrządziliśmy, nigdy nie jest za późno na to by zawalczyć o siebie.

Jan Nawrot | 2018-03-22
Aga_M | 2016-10-26