Wyzwanie czytelnicze LC

Wydawnictwo: Znak emotikon
Le Petit Prince. Histoire du film
Magdalena Talar
Ag2S

Filmowa historia na podstawie ponadczasowej książki Mały Książę. Mała dziewczynka przeprowadza się z mamą do nowego domu. Ich sąsiadem jest dziwny staruszek, który zawsze nosi czapkę pilota. Pewnego dnia przez okno do pokoju dziewczynki wpada papierowy samolocik, na którym ktoś opisał historię pewnego małego księcia… Od tamtej chwili nic już nie będzie takie samo! Odkryj na nowo magię Małego...

Filmowa historia na podstawie ponadczasowej książki Mały Książę.

Odkryj na nowo magię Małego Księcia.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Megala | 2015-08-23
Przeczytana: 21 sierpnia 2015

Dobrze mieć w rodzinie małe dzieci gdyż bezkarnie mogę czytać taką literaturę :)Książka nam się podobała, chrześniakowi na tyle, że w dniu w którym ją otrzymał czytana była trzy razy (i dalej jest czytana). Dla młodszych dzieci jest to fajna historia gdzie mogą zapoznać się z Małym Księciem.
Książeczka ładnie wydana z ilustracjami z filmu.

Czytajka | 2015-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2015

Może to komercyjne, może naciągane ktoś powie, ale wg mnie Mały Książe wreszcie jest dla wszystkich, dla każdego. Dla ceniących klasykę, dla najmłodszych, dla starszych, dla osób, które pokochały film i marzą o tym, aby klatki z filmu mieć ze sobą w domu. Ksiażka jest piękna. W tym roku dzień dziecka jest w sierpniu :) Moje brzdące (i ja trochę też bo podkradam jak zasypiają) dostały komplet wszystkich 4 premierowych książek i są zachwycone :)

braan | 2015-08-12
Przeczytana: 06 sierpnia 2015

Kocham Małego Księcia. To jedna z moich najukochańszych lektur. Podoba mi się pomysł przybliżenia tej postaci dzieciakom. Te książkowe wydania z ilustracjami filmowymi są naprawdę przyjemne. Niektórzy narzekają, że to nie to samo co oryginalne ilustracje. A ja myślę, że to trochę jak z Mikołajkiem 3D. To książki do określonych odbiorców. My kupiliśmy Dziewczynkę i pilota oraz Małego Księcia dla najmłodszych. Dzieciaki są zachwycone.

mad_about_you | 2018-04-01
| 2017-11-15