Nowe ze starego. Przeróbki krawieckie

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
New from old
szycie, krawiectwo, przeróbki
rękodzieło

W Twojej szafie jest pełno nienoszonych ubrań i butówa Wykorzystaj pomysły z książki, naucz się przerabiać nieatrakcyjne bluzki, spódnice, sukienki. zmieniając w bluzce kołnierzyk na dekolt lub obszywając ją koralikami, można wyczarować zupełnie nowe, modniejsze ubranie. Naszywanie koralików czy haftów nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani umiejętności krawieckich. Farbowanie odzieży, dobieranie dodatków i lamówek lub wymiana guzików może przynieść nieoczekiwane efekty! Autorka przedstawia także patenty na odnowienie butów a można je wyszywać koralikami, zmieniać ich kolorystykę lub upiększać je wzorami z szablonów.

Eniutek | 2011-01-23
Ramen | 2016-11-14