Przyjmij tę obrączkę

Tłumaczenie: Karolina Orszulewska
Cykl: Ashley Stockingdale (tom 3) | Seria: Z Feniksem
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
with this ring, i`m confused

Ashley Stockindale, bohaterka dwóch poprzednich książek Kristin Billerbeck, wreszcie się zaręczyła. Czy spełnienie jej marzeń oznacza koniec kłopotów? Czy przygotowań do ślubu nie zakłóci pojawienie się koszmarnej szwagierki i nadętej przyszłej teściowej, która chce zaplanować życie młodej pary? Gdy jeszcze powróci były chłopak... Jak zwykle energiczna, wiedząca, czego chce, Ashley musi...

Jak zwykle energiczna, wiedząca, czego chce, Ashley musi zmierzyć się z kolejnymi problemami, znów odpowiedzieć sobie na pytanie o to, co jest w życiu najważniejsze.

źródło opisu: [Instytut Wydawniczy Pax, 2008]

Joanna | 2017-03-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Miłość jest stanowcza i konsekwentna, a nie dramatyczna jak przesłuchanie na sali sądowej.

Moja przyszłość jawi się tak mglista, że nie pomoże nawet laserowa korekta wzroku.

Jestem zdania, że kiedy się popełnia błąd, to należy go naprawić tak szybko, jak to tylko możliwe.

Kobieta po 30 ma większe szanse na to, że potrąci ją autobus,niż że wyjdzie za mąż.

Tylko psy się wściekają, ludzie się co najwyżej złoszczą.

Obowiązkowo musimy zachowywać się powściągliwie i mało mówić, ponieważ gra zwana życiem polega na ukrywaniu wszelkich emocji, ewentualnie na czekaniu, aż nadejdzie odpowiednia chwila, by je ujawnić.Najlepiej, żebyśmy zamknęły i zakorkowały emocje jak w butelce, którą otwieramy tylko w odpowiednim czasie.
Małżeństwo to nie wieczne odgrywanie księżniczki. Małżeństwo to poświęcenie. Czasem ty musisz z czegoś zrezygnować, czasami on.

Lepsza nora bez teściów niż pałac opłacony przez nich.

anulka24 | 2016-06-07
Przeczytana: luty 2012