Zapach deszczu

Kristin Billerbeck Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Zaczytaj się literatura piękna
The Scent of Rain
Joanna Dziubińska
Zaczytaj się
miłość

Taka bardzo niedookreślona

Wyjątkowa i bardzo piękna powieść. Podczas czytania można się zrelaksować. Książka idealnie nadaje się na letnie ciepłe deszczowe dni , wtedy czuć ten niezwykły klimat powieści.
Polecam

Bardziej bym określiła ten twór jako rozbudowane opowiadanie aniżeli książka. Niby pomysł fajny, ale realizacja bardzo kiepska. Nic ciekawego sie nie dzieje. Nie polecam.

2087

Co za literacki koszmarek. Doprawdy, nie sposób polubić którejkolwiek z postaci, a te wszystkie nawiązania do wiary są żenujące. Bohaterowie postępują nielogicznie, wydarzenia są rozciągane w okropnie nudnych dialogach do granic możliwości. Nie dzieje się tu prawie nic, spokojnie można by z tego zrobić maksymalnie dziesięciostronicowe opowiadanie, wystarczyłoby tylko...

Nie polecam.

Zapowiadało się ciekawie. Sama fabuła mnie nie zawiodła, ale sposób jej przedstawienia już tak. Autorka za bardzo rozciąga wydarzenia, ma się wrażenie, że pisze o niczym. Dopiero przez ostatnie mniej więcej sto stron książkę czyta się z przyjemnością.

1954

Dość przeciętna pozycja. Ni to romans, ni komedia, ni kryminał. Dziwna książka.Nie porwała mnie. Banalna i nudnawa. I bardzo oczywista.

Warto wczuć się w tą historię.

Świat zapachów to codzienność Daphne, pracującej w branży producentów perfum. Jednak bohaterkę poznajemy, kiedy w perfidny sposób zostaje porzucona przed ołtarzem. Silny stres pozbawia ją tego, co w jej pracy ma kluczowe znaczenie - węchu. Tymczasem dziewczyna zostaje zatrudniona w nowej firmie, której szefem jest przystojny Jesse. Nie może przyznać się do swojej...

Książka, kolokwialnie mówiąc- banalna. Niczym nie zaskakuje, a jej koniec można przewidzieć już po paru pierwszych stronach. "Zapach deszczu" to dobra propozycja dla niewymagających czytelników.

• 2014
  • Domowa biblioteczka
  • Chcę w prezencie
  • Wydanie kieszonkowe
  • 2013
  • 2013

Dodaj cytat z książki Zapach deszczu