Zapach deszczu

Okładka książki Zapach deszczu Kristin Billerbeck
Okładka książki Zapach deszczu
Kristin Billerbeck Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Zaczytaj się literatura piękna
literatura piękna

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Taka bardzo niedookreślona

Taka bardzo niedookreślona

Bardziej bym określiła ten twór jako rozbudowane opowiadanie aniżeli książka. Niby pomysł fajny, ale realizacja bardzo kiepska. Nic ciekawego sie nie dzieje. Nie polecam.

Co za literacki koszmarek. Doprawdy, nie sposób polubić którejkolwiek z postaci, a te wszystkie nawiązania do wiary są żenujące. Bohaterowie postępują nielogicznie, wydarzenia są rozciągane w okropnie nudnych dialogach do granic możliwości. Nie dzieje się tu prawie nic, spokojnie można by z tego zrobić maksymalnie dziesięciostronicowe opowiadanie, wystarczyłoby tylko wyrzucić te wszystkie bzdety, które nic nie wnoszą do fabuły. Niektóre złe książki można chociaż potraktować jako guilty pleasure, tutaj się tylko ziewa i przewraca oczami.

Nie polecam.

Nie polecam.

Zapowiadało się ciekawie. Sama fabuła mnie nie zawiodła, ale sposób jej przedstawienia już tak. Autorka za bardzo rozciąga wydarzenia, ma się wrażenie, że pisze o niczym. Dopiero przez ostatnie mniej więcej sto stron książkę czyta się z przyjemnością.

Warto wczuć się w tą historię.

Warto wczuć się w tą historię.

Książka, kolokwialnie mówiąc- banalna. Niczym nie zaskakuje, a jej koniec można przewidzieć już po paru pierwszych stronach. "Zapach deszczu" to dobra propozycja dla niewymagających czytelników.

"Nawet ciemne chmury życiowych trudności
potrafiły przynieść coś dobrego."

Sympatyczna powieść z niebanalną fabułą i odniesieniami do zaufania Bogu.

"Nawet ciemne chmury życiowych trudności
potrafiły przynieść coś dobrego."

Sympatyczna powieść z niebanalną fabułą i odniesieniami do zaufania Bogu.

Dość przeciętna pozycja. Ni to romans, ni komedia, ni kryminał. Dziwna książka.Nie porwała mnie. Banalna i nudnawa. I bardzo oczywista.

Wyjątkowa i bardzo piękna powieść. Podczas czytania można się zrelaksować. Książka idealnie nadaje się na letnie ciepłe deszczowe dni , wtedy czuć ten niezwykły klimat powieści.
Polecam

Polecam

• 2014
  • Domowa biblioteczka
  • Chcę w prezencie
  • Wydanie kieszonkowe
  • 2013
  • 2013

Dodaj cytat z książki Zapach deszczu