Miś

Wydawnictwo: Skrzat

Krzyś Brachowski wraz z grupą swoich podopiecznych nieoczekiwanie znalazł się w tarapatach. Czekając na pomoc, opowiada im o swoich szkolnych wybrykach i o niezwykłej przygodzie, którą przeżył z tatą podczas wyprawy w Tatry. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co przeżył chłopiec, kim jest tytułowy miś i czy Krzyś z podopiecznymi wydostanie się z pułapki, sięgnij po książkę. I nie dziw się, jeżeli po przeczytaniu zaplanujesz wyprawę w góry... Wzruszająca opowieść o dorastaniu i o tym, co znaczy pokonywać własne słabości.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Meowth | 2016-03-06

Sama nie wiem... Takie niby nic szczególnego, ale... Coś w niej jest, że chwyta za serce. Tego się nie da ocenić głową, tylko tym właśnie, co lekko drży, gdy patrzę na okładkę i przypominam sobie treść. Mądrze i oryginalnie o nadziei.

| 2012-05-26

króciutka książka ale myślę że warto przeczytać. ;)

Tyśka | 2015-06-20
MilkyMouse777 | 2012-05-16