Tenis Poradnik nowoczesnego gracza

Wydawnictwo: Muza
sport

Tenis. Poradnik nowoczesnego gracza, pióra jednej z czołowych w świecie instruktorek tenisa, to z pewnością niezbędny przewodnik dla entuzjastów tego sportu na każdym poziomie. Sue Rich zaczyna wykład od podstaw tenisa dla początkujących a kończy na arkanach techniki i taktyki, przeznaczonych dla bardziej zaawansowanych graczy. W poradniku omówiono wszystkie zagadnienia związane z tenisem, 350 barwnych fotografii oraz rysunków ułatwia zrozumienie problemu. Tenis. Poradnik nowoczesnego gracza łączy proste ćwiczenia krok po kroku z programami treningowymi, które wprowadzają we wszystkie aspekty gry..

| 2012-11-15
myszkulka | 2011-07-24